Ik heb je droom nu al een paar keer doorgelezen, maar vind hem behoorlijk ingewikkeld om hem zomaar even uit te leggen... ik zal een klein stapje doen om het te proberen, misschien helpt het je op gang
Meestal zijn gebouwen of huizen symbool voor je zelf, je ziel, je innerlijk. Je bent dus in je innerlijk. Omdat het een school is, kan het betekenen dat je dit ofwel hebt meegenomen uit je dagelijkse leven, ofwel dat het om een leerfase gaat waar je in zit. Dat je omhoog loopt, dat kan betekenen dat je aan het groeien bent, of dat je steeds verder komt nu.
De luxe en comfortabele omgeving geven mij een gevoel van veiligheid. Het is veilig nu om die groei te maken.
Je gaat kijken bij je postvakje, je verwacht dat er een berichtje is... Komt dat van buiten of van binnen?
Wiskunde komt ook terug, je vind dat heel erg boeiend iets, ik las dat al in wat topics van je terug. Wiskunde is interessant, het kan wetenschappelijk sommige paranormale dingen verklaren. Het is een heel bouwwerk, dus het is geen eenvoudig iets waar het over gaat. Maar gemaakt van simpel hout, dus levensecht.
Einstein noemde je in een van je topics ook... ik voel hier iets van een link...
Dan ga je naar buiten, of wel, je gaat de weide wereld weer in. En je bent zo uitbundig op de fiets met je muziek... dit staat denk ik symbool voor het naar buiten willen komen met je kennis, je gevoelens enz.
Maar je komt de politie tegen, de buitenwereld is er niet van gediend om het maar bot te zeggen, dat jij zo uitbundig bent en vol vertrouwen in wat je weet en ziet en hebt gehoord. Er is afgunst op jouw vrolijkheid en muziek.
Kan betekenen dat je er zelf nog niet helemaal mee naar buiten durft te komen, bang voor "een boete" ...
Dit was mijn uitleg zover, wat ik er een beetje van kan maken. Interessant genoeg om mee verder aan de slag te gaan denk ik
Liefs Jorine.