Ik maak graag tekeningen voor andere mensen. Soms spontaan, soms op verzoek.
Zo heb ik deze week ook een tekening gemaakt voor iemand. Ik heb toestemming om de tekening hier te plaatsen. Diegene mag er zelf meer over vertellen, als dat goed voelt.
Maar voel je vooral ook vrij om er je eigen verhaal in te zien
Ik heb Anke gevraagd om mn ziel en engel te tekenen. Door in te voelen heeft ze een hele mooie, ware tekening neergezet. In eerste intstantie heeft ze me verteld wat voor een soort tekening ze zag. Kleuren, beweging e.d. Ze maakte een snelle schets daarvan. En verbluffend, klopt heel goed.
Er zit nog een heleboel persoonlijke informatie achter die we samen heel mooi besproken hebben. En daar heb ik veel aan gehad. Daarom is het voor mij een tekening met veel betekenis.
Ah, wat fijn om jouw woorden te horen Paulette. Dankjewel!
En de anderen ook bedankt natuurlijk
En jij als illustrator-to-be kunt je denk ik wel heel goed hierin inleven denk ik, AoD? Hoe fijn het is om iets te maken waar anderen dan weer mee verder kunnen. Het uitbeelden van een verhaal?